Dowiedz się więcej

O IMPREZIE

StoneMan Triathlon to cykl imprez triathlonowych dla całej rodziny, który odbywa się na Kaszubach, w województwie pomorskim. Łączymy sportowe emocje i rodzinny klimat.

Tworzymy imprezy włączające całe rodziny. Doświadczenie zdobyte na setkach zawodów triathlonowych pozwala nam na profesjonalne przygotowanie tras wyścigów. Dbamy o doskonałe oznakowanie, zabezpieczenia oraz świetnej jakości drogi. Trasy, na których ścigają się dorośli, przebiegają przez piękne, kaszubskie tereny. Dzieciaki w tym czasie mogą nie tylko kibicować rodzicom, ale także aktywnie spędzać czas, korzystając ze specjalnie przygotowanych dla nich atrakcji.

NASZA MISJA

Organizacja zawodów sportowych aktywizujących różne grupy docelowe - od zawodników profesjonalnych oraz amatorów, poprzez dzieci i młodzież, aż po tych, którzy próbują triathlonu po raz pierwszy.

sprawdź

NASZE CELE

Poznaj

nasz zespół

Paweł
Miziarski

organizator

triathlonista i trener StoneMan Team, uczestnik imprez triathlonowych na całym świecie

Łukasz
Meyer

organizator

pomorski przedsiębiorca, właściciel firmy Luk-Connect, założyciel StoneMan Team

poprostu - studio kreatywne

promocja i komunikacja wizualna

Ania i Kinga, czyli duet kreatywny tworzący dla trójmiejskich organizacji pozarządowych, biznesu i wydarzeń

Kuba Mielewczyk

konferansjer

aktor, student Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu

Mieszko Weltrowski

konferansjer

dziennikarz w Twoja Telewizja Morska oraz radio Norda FM

Piotr
Wysocki

wsparcie techniczne

triathlonista amator, kierownik jednej z gdyńskich pływalni, instruktor WOPR i sportów wodnych, miłośnik wędkarstwa

NASZE ATRAKCJE

Podczas całej imprezy równolegle odbywa się festyn. Każdy zawodnik i jego bliscy w dowolnym momencie mogą uraczyć się ciepłą zupą oraz smakołykami przygotowanymi przez Koła Gospodyń Wiejskich. Na najmłodszych i rodziców czekają różnorodne atrakcje.

Przygotowujemy także specjalną strefę expo dla naszych sponsorów i partnerów, która jest świetnym miejscem do promocji. Triathloniści to nie tylko sportowcy, ale również różnorodna grupa zawodowa. Odnajdziemy wśród nich przedsiębiorców, członków zarządu i przedstawicieli wielu branż, co pozwala na dotarcie do wielu potencjalnych klientów.